EKOINBUD
Co nas wyróżnia?
Biuro projektowe
Doświadczenie
Obsługa doradcy
Terminowość
EKOINBUD
Czym się zajmujemy?
Generalne wykonawstwo

Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowo inwestycje w sektorze budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych, jak i domów jednorodzinnych w technologiach tradycyjnych oraz nowoczesnych.

czytaj więcej
Remonty i Modernizacje

Spółki Grupy EKOINBUD świadczą od wielu lat usługi remontowe i modernizacyjne całych obiektów. Wyremontowaliśmy wiele budynków użyteczności publicznej, budynków oświatowych, hal oraz domów jednorodzinnych.

czytaj więcej
Budownictwo ogólne

Realizujemy zlecenia specjalistyczne m.in.: na wysokospecjalistyczne prace konstrukcyjne, podnoszenie stropów i dachów z zastosowaniem unikalnych rozwiązań technicznych i technologicznych.

czytaj więcej
Ekoinbud
Budownictwo Ogólne.

Spółka Ekoinbud zdobywa zaufanie i referencje wielu wymagających klientów już od 1998 roku. Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami, które są dowodem na to, iż marka Ekoinbud jest tożsama z rzetelnym, fachowym wykonaniem prac z zakresu usług budowlanych, remontów i renowacji.

Ekoinbud od początków działalności jest firmą prężnie działającą, elastycznie i odważnie dostosowującą swoje usługi do potrzeb rynku. To co wyróżnia naszą firmę to kompleksowe prace budowlane powiązane również z pracami konserwatorsko-renowacyjnymi przy wykorzystaniu możliwie najnowszych technologii i rozwiązań.

Do każdej realizacji podchodzimy z wielką starannością, dobierając najlepszych fachowców z danej dziedziny. Dzięki temu nasze dotychczasowe dokonania są naszą dumą a tematyka remontowo-budowlana nie ma przed nami tajemnic.

Ekoinbud
Projekty Unijne.
Grupa Ekoinbud