Aktualności
Ogłoszenie

W dniu 28 sierpnia 2023 roku został uzgodniony Plan Połączenia spółek:
- EKOINBUD spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 29, 80 - 298 Gdańsk, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000253597, REGON: 220234012, NIP: 5832941945 (zwaną dalej "Spółką Przejmująca");
- DACHMISTRZ spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej 5A, 80 - 180 Gdańsk, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000273156, REGON: 220368534, NIP: 5832967347, (zwanej dalej "Spółką Przejmowaną")

Połączenie nastąpi w trybie art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych, to jest przez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej na Spółkę Przejmującą w zamian za udziały, które Spółka Przejmująca wyda wspólnikowi Spółek Przejmowanych (łączenie się przez przejęcie) oraz z zastosowaniem art. 498 i nast. Kodeksu spółek handlowych, jako łączenie z udziałem spółek kapitałowych.

W związku z powyższym, Spółka Przejmująca, działając na podstawie art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych, udostępnia uzgodniony przez Zarządu Spółek biorących udział w połączeniu Plan Połączenia do publicznej wiadomości: Plan Połączenia Spółek [1].

W imieniu Spółki Przejmującej:
Tomasz Jerzy Balcerowski - Prezes Zarządu;

Plan połączenia

EKOINBUD
Co nas wyróżnia?
Biuro projektowe
Doświadczenie
Obsługa doradcy
Terminowość
EKOINBUD
Czym się zajmujemy?
Generalne wykonawstwo

Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowo inwestycje w sektorze budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych, jak i domów jednorodzinnych w technologiach tradycyjnych oraz nowoczesnych.

czytaj więcej
Remonty i Modernizacje

Spółki Grupy EKOINBUD świadczą od wielu lat usługi remontowe i modernizacyjne całych obiektów. Wyremontowaliśmy wiele budynków użyteczności publicznej, budynków oświatowych, hal oraz domów jednorodzinnych.

czytaj więcej
Budownictwo ogólne

Realizujemy zlecenia specjalistyczne m.in.: na wysokospecjalistyczne prace konstrukcyjne, podnoszenie stropów i dachów z zastosowaniem unikalnych rozwiązań technicznych i technologicznych.

czytaj więcej
Ekoinbud
Budownictwo Ogólne.

Spółka Ekoinbud zdobywa zaufanie i referencje wielu wymagających klientów już od 1998 roku. Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami, które są dowodem na to, iż marka Ekoinbud jest tożsama z rzetelnym, fachowym wykonaniem prac z zakresu usług budowlanych, remontów i renowacji.

Ekoinbud od początków działalności jest firmą prężnie działającą, elastycznie i odważnie dostosowującą swoje usługi do potrzeb rynku. To co wyróżnia naszą firmę to kompleksowe prace budowlane powiązane również z pracami konserwatorsko-renowacyjnymi przy wykorzystaniu możliwie najnowszych technologii i rozwiązań.

Do każdej realizacji podchodzimy z wielką starannością, dobierając najlepszych fachowców z danej dziedziny. Dzięki temu nasze dotychczasowe dokonania są naszą dumą a tematyka remontowo-budowlana nie ma przed nami tajemnic.

Ekoinbud
Projekty Unijne.
Grupa Ekoinbud