1
2
3
4
5
Nasze wideo
Oto jak budowaliśmy Ratusz Miejski w Tolkmicku
12 listopada 2014
Fontanna w Elblągu - niezwykły spektakl wodno-świetlny
15 lipca 2014
Strzelające w górę strumienie wody w nocy mają wysokość nawet trzech metrów i podświetlane są feerią kolorów, co możemy podziwiać na filmie od 2 minuty i 20 sekundy.
Otwarcie Ośrodka Zdrowia Miłoradz
21 listopada 2012
Krótki film z otwarcia Ośrodka Zdrowia w Miłoradzu - rozbudowanego i wyremontowanego przez firmę Ekoinbud.
Zamkowy Zespół Szkół w Olsztynku "przed" i "po"
12 listopada 2012
Film kierownika robót, Artura Przybyszewskiego, pokazuje, jak bardzo zmienił się Zespół Szkół w Olsztynku, który znajduje się w XIV-wiecznym zamku. Firma Ekoinbud generalnie przebudowała i wyremontowała obiekt.
Strop w 151 sekund
23 października 2012
Ekoinbud został generalnym wykonawcą budowy szatni dla pracowników pionu produkcji Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku. Prace trwają. Na filmie można zobaczyć, jak wygląda układanie stropu w 151 sekund. Polecamy!
"Kraina w kratę" - Ekoinbud odnawia domy w Swołołowie
18 marca 2012
"Kraina w kratę" to projekt interesujący na skalę całego Pomorza, a nawet Polski i Europy. Nigdzie indziej nie zachowała się w tak dobrym stanie wioska, w której większość domów została wzniesiona metodą szachulcową.
Remont Twierdzy Wisłoujście
16 marca 2012
Twierdza Wisłoujście przez setki lat broniła dostępu do Gdańska od strony morza. Jej najstarszą częścią jest ceglana wieża, którą gdańszczanie zbudowali w 1482 roku. Sama wieża nie stanowiła jednak dostatecznej obrony.
Remont Planetarium w Gdyni
15 marca 2012
Planetarium w Gdyni należące do Akademii Morskiej doczekało się generalnego remontu. Wysłużony sprzęt do projekcji gwiazd został zastąpiony najnowszymi nowinkami technologicznymi. Sama konstrukcja planetarium również zmieniła się nie do poznania. Zapraszamy do podróży z gwiazdami.
Ekoinbud remontuje Politechnikę Wrocławską
8 marca 2012
Pomorski biznes odnajdujemy w różnych miejscach Polski i Europy. W tej sytuacji zrozumiałe jest, że śladów jego działalności nie brakuje też we Wrocławiu. Położona nad Odrą stolica Dolnego Śląska to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast Polski. Na każdym kroku odnajdujemy tu historie i wspaniałe zabytki.
Tomasz Balcerowski, prezes Eko-Inbud o renowacji
30 września 2010
Szef firmy dokonującej renowacji Wydziału Chemii PG.
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.