1
2
3
4
5
Media
Od początku maja 2011 roku Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu – do tej pory mieszczące się przy ul. Czerwonego Krzyża - znajduje się przy ul. Zacisze 18.
3 kwietnia 2012
Pięknie odrestaurowany zabytkowy budynek przy ul. Zacisze 18, w którym dawniej mieściło się Gimnazjum nr 3, stał się siedzibą elbląskiego Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Dziś nastąpiło uroczyste otwarcie biura. W nowym miejscu pracować będzie 19 osób, które przeniosły się z dawnej siedziby Biura, mieszczącej się w budynku przy ul. Czerwonego Krzyża. 
3 kwietnia 2012

Dwie nowe pracownie i ponad 60-metrowy tunel powstają na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Dzięki temu uczelnia zyska dodatkowe przestrzeń, a studenci nie będą musieli biegać między trzema budynkami.

3 kwietnia 2012
Studenci wydziału chemii Politechniki Gdańskiej nie będą już musieli zakładać kurtek i szalików w drodze na kolejne zajęcia. Trwa budowa podziemnego łącznika między uczelnianymi budynkami.
3 kwietnia 2012

Podejmują się najcięższych i najbardziej skomplikowanych prac inżynieryjnych i budowlanych. To właśnie ich firma podnosiła w 2007 roku gdański Żuraw, w ekspresowym tempie zrekonstruowała spalony dach kościoła św. Katarzyny w Gdańsku, a teraz zajmuje się renowacją Twierdzy Wisłoujście i historycznej sali BHP. Gdańska firma EKOINBUD, to prawdziwi budowlani ryzykanci, którzy nie boją podejmować się najbardziej skomplikowanych prac budowlanych.

3 kwietnia 2012
15 listopada w Teatrze Wybrzeże odbyła się gala finałowa pomorskiego konkursu "Firma z Przyszłością". Zwycięskie firmy otrzymały statuetki, wyróżniający się przedsiębiorcy tzw. odznaczenia rzemieślnicze - Złote Medale im. Jana Kilińskiego, natomiast Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz od delegacji Pomorskiej Izby Rzemieślniczej przyjął togę - jako dar pomorskiego rzemiosła z okazji 10-lecia sprawowania urzędu i przychylności dla gdańskich rzemieślników. 
3 kwietnia 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.