1
2
3
4
5
Media
"Nie obyło się bez niespodzianek. Przenosząc jedną z szaf, robotnicy trafili za nią na przedwojenne freski. - Ta szafa stała tutaj od kilkunastu lat i nikomu nie przyszłoby do głowy, że zasłania coś takiego - mówi Ewa Warczewska, pracownik administracji budynku B1." - pisze wrocławska Gazeta Wyborcza o naszej realizacji: remoncie ogromnego, zabytkowego gmachu B1 Politechniki Wrocławskiej.
26 września 2012
Renowacja elewacji najwiekszej siedziby banku Pekao S.A. w Warszawie wzbudziła zainteresowanie lokalnych mediów. "Imponujący gmach banku w remoncie. Będzie jak w XIX wieku" - pisze Gazeta Wyborcza. "Przywrócimy elewacji jej pierwotny wygląd. Zostaną zrewitalizowane i odtworzone sztukaterie na elewacji od strony ulicy Czackiego" - cytuje za prezesem firmy, Tomaszem Balcerowskim, portal WawaLove. 
19 września 2012
Zespół Szkół w Olsztynku, mieszczący się w XIV-wiecznym zamku, odzyskał dawny blask - piszą portale Olsztyn24.pl, GazetaOlsztyńska.pl i Przegląd Warmiński - Firma z Gdańska dotrzymała wszystkich terminów i wykazała się dużą rzetelnością – ocenia Krystyna Mathoes, dyrektor wydziału inwestycji i funduszy europejskich w olsztyńskim starostwie. – Trzeba pochwalić dobry standard jakościowy materiałów, jak i samych robót.

4 września 2012
"Efekty remontu zamku są tak dobre, że dyrekcja szkoły zastanawia się nad urządzeniem dnia otwartych drzwi, by efekty renowacji mogli zobaczyć mieszkańcy Olsztynka, rozważana jest też koncepcja udostępnienia obiektu w przyszłym sezonie turystom" - czytamy w portalach Gazeta.pl i Onet.pl.
4 września 2012

Ekoinbud Sp. z o.o. realiuje współfinansowany ze środków unijnych projekt pn. "Przebudowa budynku B1 w kompleksie gmachów Politechniki Wrocławskiej wraz z unowocześnienień infrastruktury dydaktycznej budynków B1 i B2". W "Gazecie Wrocławskiej" ukazał się właśnie szeroki artykuł na ten temat w formie wywiadu z seniorem budowy dr hab. inż. JERZYM KALETĄ, prof. ndzw. Politechniki Wrocławskiej.

11 czerwca 2012
W Swołowie powstało Muzeum Kultury Ludowej Pomorza. W ceremonii otwarcia wzięli udział muzealnicy, samorządowcy, a także przedstawiciele firmy EKOINBUD – generalnego wykonawcy. - Uruchomienie skansenu to najważniejsze wydarzenie dla muzeum w roku 2012 – powiedział Mieczysław Jaroszewicz, dyrektor Pomorza Środkowego w Słupsku.
30 maja 2012
Firma Ekoinbud jest zdobywcą nagrody Gryf Gospodarczy 2011 w kategorii mała firma.Tak zdecydowali czytelnicy, radiosłuchacze i telewidzowie TVP Gdańsk, Radia Gdańsk, Dziennika Bałtyckiego i Portalu Trojmiasto.pl. W Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się dwunasta gala Pomorskiej Nagrody "Gryfa Gospodarczego 2011".


13 kwietnia 2012

Rusza kolejny etap remontu Twierdzy Wisłoujście. Prace przy tym jednym z najważniejszych zabytków w naszym kraju obejmą wykonanie ratunkowego remontu fundamentów Bastionu Południowo - Wschodniego fortu Carre. Głównym wykonawcą jest gdańska firma Ekoinbud. Kwota przetargu to 1,7 mln zł brutto. Remont zakończy się w połowie listopada.

3 kwietnia 2012
Historyczne dokumenty z czasów pruskich znaleźli robotnicy podczas remontu dachu budynku Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Wczoraj Tomasz Balcerowski - prezes firmy Ekoinbud, która wykonuje prace remontowe komendy, przekazał to znalezisko Komendantowi Miejskiemu Policji w Gdańsku – mł.insp. Zbigniewowi Pakule.
3 kwietnia 2012

Pocisk z czasów II wojny światowej znaleziono w Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku. Z budynku ewakuowano ok. 100 osób.

3 kwietnia 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.