1
2
3
4
5
Media
Media warmińskie są dumne z realizacji firmy Ekoinbud, która doprowadzi do rewitalizacji zabytkowego kościoła w Olsztynku.
O realizacji można przeczytać w Gazecie Olsztyńskiej i portalu Olsztyn24:
Firma z Gdańska remontuje neogotycki Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynku. Obecnie trwają prace wewnętrzne i roboty związane z zagospodarowaniem terenu.
14 lutego 2013
14 stycznia 2013

"Zabytkowy budynek z 1910 r., w którym dziś mieści się Sopocka Szkoła Muzyczna, przechodzi gruntowną metamorfozę. Pierwsze efekty już widać - zamurowana przez lata weranda znów jest
ozdobą tego obiektu"
-
czytamy w portalu Trojmiasto.pl.

7 stycznia 2013
"Wybudowała go jedna z najstarszych gdyńskich rodzin - rodzina Skwierczów. Od początku był hotelem luksusowym, w którym kwitło życie kulturalne miasta. Odbywały się tam spektakle teatralne, były lekcje tańca, ale były też spotkania samorządowców.". Firma Ekoinbud remontuje elewację gdyńskiego Bristolu - czytamy w portalu Trojmiasto.pl.


23 listopada 2012
Portal Staraoliwa.pl podsumowuje nasze realizacje w Parku Oliwskim. Na zdjęciach można zobaczyć odmieniony dach wozowni i przeczytać o remoncie pokrycia dachowego altanki. Jak się okazuje, pod koniec XIX wieku spotykał się w niej ze swoja kochanką sam Rainer Maria Rilke...
23 listopada 2012
Zabytkowy, XVII-wieczny budynek wozowni, mieszczący się w Parku Oliwskim w Gdańsku, od dawna popadał w ruinę. Firma Ekoinbud przeprowadziła niezbędny remont dachu. "Wymieniliśmy ceramiczne pokrycie dachów, wyremontowaliśmy więźbę dachową, wykonaliśmy też nowe lukarny - wymienia Tomasz Balcerowski, prezes firmy Ekoinbud, która prowadziła remont. - Te prace były konieczne, żeby budynek nie uległ dalszej degradacji i mógł nadal funkcjonować, niezależnie od przeznaczenia." - czytamy w największym, trójmiejskim portalu. 
23 listopada 2012
"Tolkmicko to licząca nieco ponad 3 tys. mieszkańców miejscowość nad Zalewem Wiślanym w woj. warmińsko-mazurskim. Do 1945 r. w miasteczku istniał ratusz, zniszczyli go jednak sowieccy żołnierze. Niedawno podjęto decyzję o jego odbudowie." - podał portal Bryla.pl
O naszej nowej realizacji, która kosztuje 8,1 mln złotych i zakończy się w 2014 roku, napisało wiele gazet i wydanictw internetowych.
12 listopada 2012
16 października odbyła się na zamku podwójna uroczystość - obchody Święta Edukacji Narodowej i zakończenie inwestycji w Zespole Szkół w Olsztynku - etap II. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Olsztyński - pan Mirosław Pampuch, Burmistrz Olsztynka- pan Artur Wrochna, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej - pani Barbara Guga, a także członkowie zarządu  powiatu. Gościliśmy również przedstawicieli firmy Ekoinbud - Gdańsk, która przeprowadzała rewitalizację podzamcza - czytamy na stronie domowej Zespołu Szkół w Olsztynku. 
2 listopada 2012

Przed wojną była tu Technische Hochschule z laboratoriami, salami wykładowymi i systemem kanałów wentylacyjnych ukrytych w grubych murach. W pokoju od strony ul. Wyspiańskiego mieszkał dyrektor uczelni. Od czasów wojny budynek nie był remontowany - w ścianach widać było ślady po kulach, brakowało fragmentów kamieniarki, a elewacja była zabrudzona - można przeczytać w dodatku wrocławskim do Gazety Wyborczej. W dzienniku ukazał się obszerny tekst o naszej realizacji.

2 listopada 2012
Prace jeszcze nie ruszyły, ale lokalna prasa już pisze się na temat remontu pięknego kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynku. "Odnowieniem budynku kościoła zajmie się gdańska firma Ekoinbud. Prace obejmą renowację tynków i częściowy remont elewacji, wymianę części konstrukcji i pokrycia dachów, wykonanie oświetlenia zewnętrznego, a także przebudowę nawierzchni chodników znajdujących się wokół budynku." - czytamy w portalu Olsztyn24 i olsztyńskim dodatku do Gazety Wyborczej.
2 października 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.