1
2
3
4
5
Media
Relację z uroczystości otwarcia zrewitalizowanego placu przy Katedrze w Elblągu zamieścił portal info.elblag.pl. Wykonawcę projektu - spółkę Ekoinbud reprezentował Tomasz Balcerowski, prezes firmy oraz Marcin Piórkowski, kierownik budowy. Skwer katedralny zyskał niewątpliwie dużą atrakcję, jaką jest fontanna z podświetlanymi po zmroku trzymetrowymi słupami wody, ponadto zainstalowano tablicę interaktywną z historią Elbląga, grę planszową, a także oświetlenie i tablice zasilające nagłośnienia, dzięki czemu na placu będą mogły odbywać się koncerty.
18 lipca 2014
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl zamieściła fotoreportaż oraz relację z oficjalnego otwarcia placu pod Katedrą Św. Mikołaja w Elblągu. Symboliczną wstęgę przecinali przedstawiciele władz miasta oraz firmy Ekoinbud, wykonawcy zadania inwestycyjnego. Na zdjęciach dokumentujących wydarzenie widać w tle wieżę Katedry, której rewitalizacja stanowi kolejny etap prac spółki Ekoinbud. 
18 lipca 2014
W Elbląskim Dzienniku Internetowym info.elblag.pl możemy przeczytać o nowo uruchomionej fontannie usytuowanej w centrum placu przykatedralnego. W dzień wodotrysk będzie emitował niskie strumienie, zaś po zmroku wystrzelą nawet trzymetrowe, podświetlone słupy wody. Na placu znalazła się również miejska gra przestrzenna oraz tablica interaktywna.
15 lipca 2014
Fontanna typu "dry plaza" stanęła na placu przy Katedrze Św. Mikołaja w Elblągu. Jest to fontanna posadzkowa, w której system 24 dysz (w tym 6 parabolicznych) znajduje się w podłożu z płyt. Strzelające w górę nawet trzymetrowe strumienie wody, podświetlone rozmaitymi kolorami, dają w nocy niezwykły efekt wodno-świetlnego spektaklu, co możemy podziwiać na filmie od 2 minuty. Oprócz funkcji estetycznych i rekreacyjnych fontanna pełni też rolę zdrowotną i sanitarną: obniża temperaturę powietrza, oczyszcza je z miejskiego kurzu i zanieczyszczeń i wzbogaca w parę wodną.
15 lipca 2014
W Wiadomościach Elbląskich możemy obejrzeć materiał o rewitalizacji placu katedralnego przy Katedrze Św. Mikołaja, czym zajmuje się firma Ekoinbud. Dzięki atrakcyjnym urządzeniom - fontannie posadzkowej i tablicy informacyjnej, w centrum Starego Miasta powstanie rekreacyjno-edukacyjne forum dla Elblążan i turystów odwiedzających miasto.   
10 lipca 2014
Zobaczyć Elbląg z wysokości prawie stu metrów? To marzenie wielu Elblążan i turystów, które niebawem może się ziścić. Miasto podpisało właśnie umowę na rewitalizację placu katedralnego oraz remont wieży kościoła świętego Mikołaja - w prace te będzie zaangażowana firma Ekoinbud. Elbląg z lotu ptaka będziemy mogli podziwiać w listopadzie przyszłego roku.
W materiale Telewizji Elbląskiej o planowanych pracach rewitalizacyjnych Katedry w Elblągu opowiada Elżbieta Gieda z Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg.
17 grudnia 2013
"Konsorcjum spółek: Przedsiębiorstwo Budowlane Ekoinbud oraz Ekoinbud z Gdańska rozpoczęło prace rozbiórkowe w siedzibie płockiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Kolegialnej 15. Pierwszy etap inwestycji będzie kosztował 3 736 734,95 złotych brutto." - czytamy w Tygodniku Płockim.
21 października 2013
"Tor gokartowy, pole do gry w laserowy paintball, korty do squasha i kręgielnia powstaną do końca roku na terenie PGE Areny. Prezes Ekoinbud Tomasz Balcerowski przyznaje, że to będzie trudna inwestycja. - Trudność polega na tym, że musimy połączyć ze sobą całą strukturę stadionu. Najprościej mówiąc trzeba spiąć sieciami teleinformatycznymi i systemem zarządzania obiektem to, co już jest na PGE Arenie, z tym, co dopiero powstanie." - czytamy w portalu Trójmiasto.pl.
29 marca 2013
"- Zaczniemy od piaskowania z gumkowaniem, czyli czyszczenia elewacji drobnym piaskiem z elementami gumowymi - opowiada Marcin Piórkowski z firmy Ekoinbud, która przeprowadzi prace konserwatorskie elewacji. - Firma przymierza się do przeprowadzenia prac nowatorską metodą - piaskowanie prawdopodobnie nie będzie odbywać się z rusztowań, lecz z opuszczanej na wysięgnikach kabiny." - czytamy w warszawskim dodatku do Gazety Wyborczej. 
18 marca 2013
W Gazecie Wyborczej ukazał sie obszerny artykuł na temat trójmiejskich remontów szkół muzycznych. Nie zabrakło też wzmianki o naszej realizacji.
- Zakończył się pierwszy etap prac nad przywróceniem budynkowi świetności. Wykonaliśmy rekonstrukcję szklanej, przedwojennej werandy, z której rozpościera się piękna panorama Sopotu i wymieniliśmy część stolarki - informuje Justyna Potorska z firmy Ekoinbud, która prowadzi prace. - Drugi etap prac rozpocznie się w lutym i będzie obejmować między innymi instalację ogrzewania.
 
14 lutego 2013
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.