1
2
3
4
5
Media
Prasa internetowa z uznaniem opisuje remontowe przedsięwzięcie, realizowane przez firmę Ekoinbud.
27 października 2014
23 października 2014
23 października 2014
Lokalne media poinformowaly mieszkańców, że nowy Ratusz, którego odbudowę wykonała firma Ekoinbud doczekał się oficjalnego otwarcia.
22 października 2014
O planowanej uroczystości oficjalnego otwarcia już w nowej odsłonie Ratusza Staromiejskiego w Tolkmicku pisze Dziennik Elbląski.
13 października 2014
Lokalna prasa pisze o nowo otwartym Ratuszu, którego budowa stanowi jeden z etapów rewitalizacji Tolkmicka. "To nie jest jedynie urząd, to ma być miejsce, które na co dzień służy mieszkańcom i turystom, miejsce spotkań różnych środowisk" - powiedział Andrzej Lemanowicz, burmistrz Tolkmicka.
7 października 2014
Elbląska Gazeta Internetowa informuje o zbliżającym się terminie zakończenia odbudowy Ratusza Miejskiego w Tolkmicku. "W tej chwili trwają prace wykończeniowe wewnątrz obiektu – mówi Andrzej Lemanowicz, burmistrz Tolkmicka. - Mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli rozpocząć przeprowadzkę, by od października urzędować w nowym miejscu. Budynek będzie pełnił dwie funkcje – kontynuuje burmistrz Lemanowicz. - Z jednej strony, będzie to urząd, z drugiej zaś atrakcja turystyczna. Obok gabinetów są bowiem sale wystawowe, które będą dostępne także poza godzinami pracy urzędu".
25 lipca 2014
O pierwszych pokazach wodno-świetlnych na placu przy Katedrze Św. Mikołaja i wrażeniach, które wywołały, pisze portal info.elblag.pl. Dziennik publikuje również zdjęcia z wieczornego pokazu działania fontanny.
18 lipca 2014
Na portalu info.elblag.pl znalazł się artykuł o grze planszowej, która obok podświetlanej fontanny posadzkowej i tablicy interaktywnej stała się jedną z nowych atrakcji Starego Miasta i samego Elbląga. "Od teraz turysta będzie mógł za pomocą gry znajdującej się przed Katedrą św. Mikołaja poznać nasze miasto, a każdy elblążanin, dzięki niej,  będzie mógł rozbudzić w sobie lokalny patriotyzm" - czytamy w materiale. 
18 lipca 2014
Portal internetowy elblag.net opublikował relację z uroczystego otwarcia skweru katedralnego i uruchomienia fontanny. "Mam zaszczyt dziś otwierać coś pięknego. Skwer katedralny będzie zapewne miejscem, które będzie przyciągało wielu mieszkańców Elbląga oraz turystów. Skwer katedralny wpisuje się w projekt rewitalizacji placu katedralnego oraz wieży katedry św. Mikołaja" - cytuje  wiceprezydenta portal. W artykule znajdziemy również link do zawartości tablicy interaktywnej, kolejnej atrakcji na placu, z ciekawymi, podanymi "w pigułce" informacjami o historii Elbląga i historii Kwartału.
18 lipca 2014
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.