1
2
3
4
5
Bieżące realizacje
Wyremontowaliśmy Małą Halę treningową „OLIVIA” w Gdańsku
16 lutego 2016

Prace obejmowały rozbudowę Małej Hali o nowy, stały tor do gry w curling, oraz przebudowę polegającą na wykonaniu wentylacji mechanicznej nawiewno - wywiewnej, podkonstrukcji pod urządzenie wentylacyjne, doświetlenia obiektu (naświetla w elewacji), w tym przebudowę części socjalno-administracyjnej oraz całkowitą wymianę istniejącego pokrycia dachu i świetlików dachowych. Obiekt Małej Hali (treningowej) stanowi część kompleksu Hali Sportowo-Widowiskowej „Olivia” której użytkownikiem jest GKS „Stoczniowiec”, a właścicielem Gmina Miasta Gdańsk.

Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia w Gdańsku Oliwie została zaprojektowana przez inżyniera prof. Stanisława Kusia, Macieja Krasińskiego i architekta prof. Macieja Gintowta. Obiekt usytuowany przy ulicy Grunwaldzkiej w Oliwie był budowany od roku 1965 do 1972. Charakterystyczna bryła hali ma przedstawiać statek pokonujący morskie fale.

W kompleksie hali Oliwia znajdują się dwa pełnowymiarowe kryte lodowiska, z możliwością organizowania imprez na 5,5 tysięcy osób. Obok znajduje się zaplecze gastronomiczne, sportowo-rekreacyjne i hotelowe. W ciągu ostatnich 40 lat w hali odbyło się wiele imprez sportowych, politycznych i kulturalnych.

Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.