1
2
3
4
5
Bieżące realizacje
Zakończyliśmy rewitalizację zajezdni Komunikacji Miejskiej w Płocku
15 lutego 2016
Nowa zajezdnia
Rozbiórka starej zajezdni
W trakcie budowy nowej zajezdni na zewnątrz
W trakcie budowy nowej zajezdni w środku
Linia diagnostyczna

Prace rewitalizacyjne zajezdni Komunikacji Miejskiej w Płocku obejmowały demontaż i rozbiórkę istniejących hal i magazynu (pow. zabud. 3.201,52 m2), a następnie budowę nowej hali obsługowo-naprawczej wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą o pow. zabud. 2.021,20 m2 .

Budynek składa się z trzech sekcji: zaplecza technicznego z biurem diagnostyki, hali obsługowo-serwisowej wyposażonej w linię diagnostyczną, myjnię dla autobusów i stanowiska naprawcze. Od strony północnej hala zakończona jest sekcją biurowo-socjalną. Hala wraz zapleczem technicznym to budynek jednokondygnacyjny, a zaplecze socjalno - biurowe dwukondygnacyjny.  

Hala została wzniesiona w technologii lekkiej, z obudową z płyty warstwowej na szkieletowym układzie słupów żelbetowych. Konstrukcja dachu hali w postaci stalowych  kratownic przestrzennych. Zaplecze socjalno-biurowe zaprojektowano od strony północnej jako piętrowe, bez podpiwniczenia, w technologii tradycyjnej, ze ścianami murowanymi i stropami żelbetowymi z płyt kanałowych. Przylega ono na całej długości ściany bocznej do hali serwisowej.

 

Nasi partnerzy
Copyright © Ekoinbud. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja esmetic.pl na zlecenie Ekoinbud.